Hızlı Kilo Verme Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri

Sıradaki içerik:

Hızlı Kilo Verme Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri

sv

Elma Vücut Tipi Kadınlar Nasıl Giyinmelidir ?

417 okunma

Elma vücut tipi kadınlar nasıl giyinmeli, eğer elma tipli bir vücuda sahipseniz vücudunuzun üst kısmı kalın alt kısmı ise ince olduğu anlamına gelmektedir. Tabi bu tarz bir vücuda sahip kadınlar nasıl giyinmesi gerektiğini ve nasıl orantılı bir vücut görünümüne sahip olacağını bilmeleri gerekmektedir. O halde makalemizi okumaya devam ediniz lütfen.

Elma Tipi Vücut Giyim İçin İlk Adım

İlk adım vücudunuzu tanımak. İlk önce aynanın karşısına geçip vücudunuzu analiz edin. Eğer geniş omuzlar, geniş bir gövde, belirsiz bir bel, düz bir popo ve ince kol ve bacaklarınız varsa siz de elma vücutlu bir kadınsınız. Güzel ve şık görünmek istiyorsanız dikkatleri vücudunuzun orta kısmından uzak tutmalısınız. Bunu yapmak için düşük bel etek, düşük bel pantolon ve şortlardan uzak durmanız gerekmektedir. Ayrıca kısa gömlekler ve orta bölgenizin üzerinde veya aşağısında biten elbiselerden de uzak durmanız gerekmektedir. Vücudunuzun bel bölgesini vurgulayarak dikkatleri oraya çekmeyi sakın düşünmeyin.

Karın bölgesinde çeşitli desenler bulunan kıyafetler ilgiyi oraya çeker ve kilolu görünmenizi sağlayacaktır. Bel bölgesinin daha kalın olmasını sağlayacak kalın kemerler yerine ince kemerler kullanmakta fayda vardır. Özellikle üst bölgelerinizi vurgulayacak olan üstünüze yapışan kıyafetler giymekten kaçınmanız gerekmektedir. Elma tipi vücutların en iyi avantajlarından biri harika göğüslere sahip olmaktır. O yüzden göğüslerinizi sergilemekten çekinmeyin. Bu hem sizi çok daha güzel gösterecek hem de dikkatleri orta bölgelerinizden uzak tutacaktır. Örneğin göğüs bölgesinde dökülüp bel bölgesinde genişleyen kıyafetler göğüslerinizi oldukça iyi gösterecektir.

Elma Tipi Vücutta Göğüs Kısmını Ortaya Çıkarın

Elma tipi vücutta göğüs bölgesine dikkat çekmek için o bölgeyi çok süslemek ve gösterişli kolyeler takmak asla gerekmemektedir. Bu yüzden göğüs bölgesi fazla desenli ve işlemeli kıyafetlerden kaçınmak gerekmektedir. Elma tipi vücudun bir diğer avantajı da mükemmel bacaklara sahip olmalarıdır. Bu yüzden bacaklarınızı sergilemekten asla çekinmeyin. Bu kısa bir şort giyip onu destekleyen yüksek topuklu bir ayakkabı ile desteklemek oldukça doğru bir seçim olmaktadır. Büyük ve ağır botlar, taytlar ve dar kotlar bacaklarınızın mükemmelliğini kapatmaktan başka bir işe yaramamaktadır. Bir bluz veya elbise giyildiği zaman dikkatleri orta bölgeden uzaklaştırıp göğüs bölgesinde toplayacak bir yaka kesimine sahip olmalıdır.

V yaka parçalar, derin göğüs dekolteli kıyafetler, askısız parçalar ve derin yuvarlak yakalı üstler seçilebilecek parçalardan olmaktadır. Çünkü bunlar dikkatleri göğüs bölgenize çekmektedirler. Ortası büzgülü tişörtler ve vücuda yapışan kumaşlar yerine dokunmuş kumaşlar tercih etmek doğru bir seçim olmaktadır. Belinde bağcıkları olan üstler belinizi güzel göstermeye yaramaktadır. Poponun aşağısına inen ve bel kemiğini geçen dökümlü kıyafetler tercih edilmelidir. Pullu veya çiçekli omuz detayları olan üstler hoş birer tercih olmaktadır.

Elma Tipi Vücut İçin Doğru Elbise Nasıl Seçilir ?

Eğer elma vücutluysanız ve bir elbise giymek istiyorsanız A kesim elbiseler uygun bir seçim olmaktadır. Ayrıca renk blokları olan elbiseler tercih etmek dikkatleri belinizden başka yerlere çekecektir. Elbiselerinizi bele oturan ve önü açık duran bir ceketle desteklemeniz hoş bir seçim olmaktadır. Doğru bir ceket seçimi göbeğinizdeki yağları saklamanızı yardımcı olacaktır. Tek sıra düğmelere sahip ve fazla ayrıntısı olmayan, kalıplı,bir ceket veya kaban giymek vücut kıvrımlarınızı; şekillendirip belinizi daha ince gösterecektir.

Dikkatleri doğru yere çekmek için dar kotlar, taytlar ve size yapışacak başka kıyafetlerden kaçının. Onların yerine üzerinde çok fermuar detayı;olmayan fermuarı yanda olan bir pantolon, klasik kesin, İspanyol paça pantolonlar bacaklarınızı daha güzel vücudunuzu;da daha biçimli ve dengeli gösterecektir. Veya yüksek bel kesimli lastik bir kemerle dahi rahatlıkla kombinleyeceğiniz kısa şortlar da giyilebilmektedir. Daha uzun görünmek adına ten rengi sandaletler bu iş için oldukça uygun parçalar olmaktadır. Verev, A kesim, trompet ya da asimetrik etekler giymek vücudunuzu oldukça dengeli tutmaya yardımcı olmaktadır. Gelelim son ve yine önemli parçalara ayakkabılar. Ayakkabı seçimi yaparken dolgu topuklu ayakkabılar, platform topuklar, uzun çizmeler veya sabo terlikler uygun bir seçim olmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli