Narin Ve Güzel Bir El İçin Neler Yapılmalıdır El Bakımı

Sıradaki içerik:

Narin Ve Güzel Bir El İçin Neler Yapılmalıdır El Bakımı

sv

FAZLA KİLOLAR NASIL GİZLENİR NELER YAPMALIYIM ?

304 okunma

Sevgili kadınlar bu makalemizde sizlerin belki de en sevdiği ve en dikkat ettiği konuya değineceğiz. Evet o konu kesinlikle moda. Değerli okuyucularımız bu makalemizde giyinirken fazlalıklar nasıl gizlenebilir ve kilolu kadınlar;nasıl giyinmelidir konusun değineceğiz.Bu konuda yapılacak ilk ve en önemli şey vücudunu sevmek olacaktır. Çünkü eğer vücudunu seversen giyinmek ve şık görünmek asla zor olmayacaktır. Bunu yaptıktan sonra vücudunuzun beğendiğiniz yönlerini ön plana çıkarmak sizi oldukça şık gösterecektir. Bunu yaparken ilk önce aynanın karşısına geçip vücudunuzu tanımalı ve ön plana çıkmasını,istediğiniz yerleri seçmelisiniz. Örneğin, bacaklarınızı beğeniyor ve ön plana çıkmasını istiyorsanız uzun ve dar kesim pantolonlar;ve elbiseler giymek sizin için kesinlikle doğru seçim olacaktır. Veya vücut kıvrımlarınızı beğeniyorsanız;da vücuda oturacak kıyafetler, blazer ceketler ve elbiselerinize belinizi ortaya çıkaracak kemerler;takmak vücut kıvrımlarınızı mükemmel bir şekilde ortaya çıkaracaktır.

Kilolu Olmanız Hiçbir Şeye Engel Değildir

Kilolu Olmanız Şık Olmanıza Engel Değildir

Şık görünmek için uygulanacak ikinci adım endamı ortaya çıkarmaktır. Bol kıyafetler düşünüldüğü gibi sizi daha zayıf değil aksine daha kilolu göstermektedir. O yüzden bol kıyafetlerden bir an önce vazgeçip bedeninize ve vücut yapınıza uygun kesimleri olan kıyafetler seçmeye çalışınız. Örneğin, fazla kilolarınızı gizleyerek pens veya kesime sahip olan gömlekler giymek uygun bir seçim olacaktır düz, çizme veya özel kesim pantolonlar giymek oldukça şık olacaktır. Fakat kesinlikle bol ve geniş kesim pantolonlardan uzak durulmalıdır. İlla etek giymek istiyorsanız ve etek giymeyi seviyorsanız o halde kalem, A kesim veya evaze tarzı etek veya elbiseler tercih edilmelidir. Vücudu gizleyen ve hiçbir şekle sahip olmayan etek ve elbiselerden kesinlikle kaçınılmalıdır. Ayrıca bir kum saati gibi görünmek istiyorsanız belinizin en ince kısmını sarın. Elbiselerinize veya gömleklerinize uygun kemerler takmak sizin için harika alternatifler sayılabilmektedir.

Renk Seçimine Dikkat !

Kimi hanımlar dikkat çekmeyi çok severler. O halde parlak ve güzel renkler seçmek tam size göre. Vücudun öne çıkan kısımlarında parlak renkler kullanılması daha ilgi çekici ve hoş görünebilmekte. Örneğin, belin inceliğini göstermek için parlak ve şık bir kemer kullanılabilmektedir ya da bacaklar seviliyorsa parlak renkli tayt ve pantolonlar tercih edilmektedir. Ayrıca vücutta olduğundan daha zayıf gösterilmektedir istenen bir yer varsa kesinlikle koyu renkler tercih edilmelidir. Örneğin, iş yerinde veya okulda daha zayıf görünmek istiyorsanız vücudu saran koyu renkli bir elbise mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca vücudu daha zayıf ve zarif göstermek için küçük desenli elbiseler seçmek oldukça uygun olacaktır. Ve daha uzun görünmek için yatay çizgili kıyafetler seçmek mükemmel bir sonuç verecektir

Sporun Etkisi Her Şeye Rağmen Büyük

Aksesuar Tercihleriniz Çok Önemli

Seçtiğiniz harika şık kıyafetleri taçlandırmak için doğru aksesuar seçimi yapmak oldukça önemlidir. Mesela büyük takılar vücuttaki kıvrımları ortaya çıkaracak ve daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca vücudunuzu göstermek ve kıvrımlarınızı yönetebilmektedir bunun için kemerler takmaktan asla çekinmeyin. Belin doğru kısmına takılacaktır bu olan ince veya kalın bir kemer sizi mükemmel şık gösterecektir. Son olarak vücudu dengelemek için büyük çantalar tercih edilmelidir. Örneğin büyük bir Hobo veya tote çanta çok doğru bir seçim olacaktır. Kesinlikle küçük veya portföy çantalar seçilmemelidir.
Sevgili kadınlar giyinirken kıyafetlerin üzerinde veya tartılarda yazan sayılara pek de aldırmayın. Giyinmekten korkmayın doğru kombinlendiği sürece her bedende her kıyafet giyilebilmektedir. Kesinlikle kalıplara sıkışmayın. Kendinizi ve vücudunuzu sevin çünkü sadece siz sizinle bir ömür geçireceksiniz.

Evde Cilt Bakımınızı Nasıl Yapmanız Konusundaki Makalemize Buradan Gidebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar